Меблі для дому

Звертайтесь в компанію MAGIS якщо вам потрібно облаштувати весь будинок під ключ — від вбудованих стілажів корпусних шкафів до світильників та арт-об’єктів; укомплектувати окремі кімнати або приміщення; виготовити предмети інтер’єру — оригинальні або в комплекті з тими, що у вас вже є.
    Раніше ми фокусувались тільки на розробці дизайну комерційних просторів. Але все більше наших бізнеспартнерів почали звертатися до нас вже як приватні особи з проханням облаштувати житло. Тоді ми вирішили: ми вміємо створювати комфорт в приміщеннях з великою проходимістю, так чому б не використати цей досвід у створенні затишку для окремої сім’ї?

НАША ПЕРЕВАГА: КОМПЛЕКСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Враховуємо всі нюанси

   Принцип нашої роботи – комплексний підхід. Звертаючись до нас, ви отримуєте продуманий дизайн. Конструктори та дизайнери компанії враховують усі нюанси при розробці меблів: особливості планування приміщення, застосування, наповнення та ергономіку виробу.

Ювелірна точність

   Всі замовлення виконуємо на власному виробництві. Сучасне та високоточне обладнання дозволяє реалізовувати самі складні проєкти. Наприклад, фрезерна порізка з ЧПК: фреза керується компьютером, що гарантує набагато більш точну обробку ніж при ручному керуванні.

Вибір матеріалів та обробки

   У нас набагато больш широкі можливості, ніж у інших виробників індивідуальних меблів. Большість може запропонувати тільки МДФ, ДСП, дерево, пластик та камінь. З нами політ вашої дизайнерської думки не обмежений асортиментом корпусних матеріалів.

Високоякісні матеріали

   Завдяки досвіду роботи з салонами краси, офісами, клініками ми добре знаємо про підвищені вимоги до зносостійкості меблів. І тому наші меблі для дому з блиском витримують невгамовну енергію дітлахів та домашніх вихованців. Всі елементи меблів відповідають міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.

Дотримуємося термінів

   Терміни виготовлення залежать від складності конструкції, розмірів, матеріалів тощо. У будь-якому випадку, вони узгоджуються на старті проєкту та чітко дотримуються. Здається, що поїхати купити готову шафу швидше. Але насправді виявляється, що товар потрібно чекати зі складу, немає потрібного кольору, кількості чи виріб не вписується за розміром кімнати. MAGIS завжди виготовляє до визначеного терміну.

Ціни та гарантія

   Звертаючись до нас, ви отримуєте найкраще співвідношення ціни та якості дизайнерських меблів на ринку. При розробці кожного проєкту ми передбачаємо кілька варіантів виконання. І тому фінальна ціна формується за рахунок вибраних вами матеріалів та фурнітури. Усі прорахунки ви отримуєте на старті проєкту. 1 рік гарантії (у разі виявлення дефектів комплектуючих).

Процес розробки виробу

 1. Спілкування дизайнера з замовником, складання технічного завдання.
 2. Підбір фотоприкладів меблів, які найбільше відповідають задачі.
 3. Розробка та створення дизайн-проєкту, затвердження його з замовником.
 4. Допомога у виборі матеріалів, фурнітури, погодження текстур, кольорів, фактур. Попередньо робимо зразок виробу.

MAGIS виготовляє меблі за індивідуальними проєктами для будинків та квартир: кухні, вітальні, спальні, дитячі, кабінети, вбиральні кімнати, ванни. Працюємо у Києві Одесі, Львові, Дніпрі та інших містах України.

Бажаєте розрахувати вартість проєкту?

  Замовте консультацію!
  Перший виїзд фахівця безкоштовно

  Ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин!

  Call Now Button