МЕБЛІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

 

меблі для банків, офісів, готелів, бізнес-центрів
меблі та вітрини для аптек, клінік, медичних центрів
торгове обладнання для магазинів одягу та взуття
вітрини для магазинів косметики та парфумерії
меблі для барів, кафе, ресторанів
торгові острови
стійки ресепшн
бренд-зони

Звертайтесь до компанії MAGIS, якщо вам потрібно оформити інтер’єр комерційного об’єкту під ключ – від дизайн-концепту до реалізації; модернізувати торгове обладнання – виготовити підсвітку, збільшити корисну площу, покращити системи демонстрації та зберігання; зробити зовнішній вигляд вашого комерційного об’єкта помітним для відвідувачів – створити незвичайні декоративні елементи.

НАША ПЕРЕВАГА: КОМПЛЕКСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Враховуємо всі нюанси

   Ми знаємо, як оформити торгову точку так, щоб вона ефектно виділялася серед десятків інших, тому що, в числі іншого, м Ви маємо дизайн у виставочних стендів. А щоб зробити її зручною та затишною – ми покладаємось на свій багатий досвід в оформленні салонів краси та житлових приміщень. Особливу увагу приділяємо проектуванню освітлення.

Вибір матеріалів та обробки

   Ми постійно освоюємо нові техніки та матеріали, щоб створювати по-справжньому унікальні проекти. Використовуємо у роботі пластик, акрил, камінь, бетон, профільний та листовий метал. Робимо фарбування, гравіювання, фрезерування та багато іншого. Усі замовлення виготовляємо на власному виробництві. Реалізуємо проекти будь-якої складності.

Дотримуємося термінів

   Терміни виготовлення залежать від складності конструкції, розмірів, матеріалів тощо. У будь-якому випадку, вони узгоджуються на старті проекту та чітко дотримуються. Якщо вам потрібно тільки оновити меблі, наприклад, в магазині, що діє, – монтаж готових меблів виробляємо у вихідні і вночі, щоб до ранку магазин був готовий до прийому відвідувачів.

Враховуємо всі нюанси

   Ми знаємо, як оформити торгову точку так, щоб вона эфективно виділялась серед десятків інших, тому що, в тому числі, ми займаємося дизайном виставкових стендів. А щоб зробити її зручною та затишною – ми покладаємось на свій багатий досвід в оформленні салонів краси та житлових приміщень. Особливу увагу приділяємо проєктуванню освітлення.

Вибір матеріалів та обробки

   Ми постійно освоюємо нові техніки та матеріали, щоб створювати по-справжньому унікальні проєкти. Використовуємо у роботі пластик, акрил, камінь, бетон, профільний та листовий метал. Робимо фарбування, гравіювання, фрезерування та багато іншого. Усі замовлення виготовляємо на власному виробництві. Реалізуємо проєкти будь-якої складності.

Дотримуємося термінів

   Терміни виготовлення залежать від складності конструкції, розмірів, матеріалів тощо. У будь-якому випадку, вони узгоджуються на старті проєкту та чітко дотримуються. Якщо вам потрібно тільки оновити меблі, наприклад, в магазині, що діє, – монтаж готових меблів виконуємо у вихідні і вночі, щоб до ранку магазин був готовий до прийому відвідувачів.
Безперечною перевагою досягнення бездоганного результату є співпраця з компанією повного циклу. Це дозволить вам прискорити виробництво, скоротити витрати та уникнути непередбачених сюрпризів. Ми пропонуємо виготовлення меблів для бізнесу та створення інтер’єрів комерційних приміщень під ключ.

КОМПЛЕКСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ ВІД MAGIS ПРОХОДИТЬ У 3 ЕТАПИ

1. Концепція

   Визначаємо бізнес-задачі, обираємо стиль. Якщо ви відкриваєте бізнес, ми допоможемо розробити фірмовий стиль з нуля. Це дозволить якнайкраще відобразити філософію бренду в інтер’єрі. Якщо ви розширюєте існуючу мережу, ми подбаємо, щоб нова філія була виконана у загальній стилістиці.

2. Дизайн-проєкт

   Планувальне рішення, 3D-візуалізація інтер’єру. На цьому етапі ви отримуєте комплект креслень, планів та інструкцій для будівельників. Все прораховано зі 100% точністю. Ми спроєктуємо простір вашого комерційного приміщення так, щоб кожен сантиметр площі приносив прибуток і довго залишався актуальним та функціональним.

3. Реалізація проєкта

   Інтер’єр під ключ, авторський нагляд дизайнера. У наших клієнтів немає необхідності постійно бути присутніми на об’єкті під час будівництва. Усі турботи щодо організації процесу беремо на себе. Ви тільки затверджуєте 3D-візуалізації та перелік матеріалів — і в домовлені терміни в’їжджаєте до повністю готового до відкриття приміщення, укомплектованого до останньої деталі.
Точна вартість прораховується з урахуванням особливостей конструкції, технологічних процесів, вибраних матеріалів, фурнітури тощо. Ми завжди детально консультуємо – керуємо і допомагаємо обрати найкращий варіант, який буде відповідати вашим завданням та бюджету. Усі прорахунки ви отримуєте на старті проєкту.

Довірте оформлення інтер'єру комерційного приміщення MAGIS!

Бажаєте розрахувати вартість проєкту?

    Замовте консультацію!
    Перший виїзд фахівця безкоштовно

    Ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин!

    Call Now Button